Pomysły na Sylwestra – jak i gdzie spędzić

I w końcu zbliża się wielkimi krokami koniec kolejnego roku. Jedni cię cieszą żegnając czaSylwesters, który nie był dla nich najlepszy, inni będą patrzeć z tęsknotą za 2016. Pomysłów na spędzenie Sylwestra jest tyle na ile pozwala nam wyobraźnia i wcale nie trzeba dużej liczby pieniędzy, aby ten dzień spędzić z ukochanymi osobami
i pamiętać go przez wiele lat. Dla tych którzy jeszcze nie mają sylwestrowych planów krótka ściąga – 4 pomysły na Sylwestra. Popularne i sprawdzone sposoby na udane pożegnanie roku, a może w trakcie czytania wpadniemy na własny, oryginalny pomysł?

Sylwester w górach – nie ma znaczenia czy będą to nasze kochane polskie góry czySylwester włoskie Alpy, najważniejsze jest towarzystwo i zimowy klimat podkreślający górską przyrodę. Jeśli wyjazd połączymy z jazdą na nartach i aktywnym wypoczynkiem na pewno będzie niezapomnianą przygodą.

Huczna impreza sylwestrowa w klubie – czyli na bogato i tradycyjnie, taki wypad trzeba wcześniej zaplanować i niestety też sporo zapłacić. Kobiety uwielbiają stroić się w wieczorowe kreacje pełne cekinów. Plusem takiej zabawy jest obfity stół i zabawa prowadzona przez doświadczonych muzyków.

Domowa prywatka – podoba w taki sposób najczęściej Polacy spędzają sylwestrową noc. Ulubiona forma zabawy i dorosłych i młodzieży. Prywatkę można tak zorganizować, że każdy przynosi coś do jedzenia, coś do picia. Swobodny klimat imprezy sprzyja dobrej zabawie.

Romantyczny wieczór dla dwoje – opcja nie tylko dla zakochanych, uwierzcie można spędzić udanego Sylwestra w domowym zaciszu z rodziną.

źródła zdjęć: www.pinterest.com

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.