Jak kupić wyjątkowy prezent na święta?

prezent na świętaGrudzień za pasem. Mikołaj już zaprzęga swoje renifery…Czas najwyższy pomyśleć o prezentach dla naszych bliskich. Jak wybrać prezent na święta, który zaskoczy, ucieszy i pozostanie w pamięci na dłużej?

Coś do domu

Bardzo dobrym pomysłem jest kupienie bibelotu do mieszkania. Oryginalna, designerska lampa, poster z motywacyjnym napisem, komplet eleganckiej pościeli – taki prezent z pewnością ucieszy nie tylko osoby, które dopiero się urządzają. Nie zgadzam się ze stwierdzeniem, ze prezenty nie powinny być praktyczne. Wręcz przeciwnie, uważam, że to doskonały pomysł, pod warunkiem, że wiemy czego potrzebuje lub o czym marzy osoba, którą chcemy obdarować.

Prezent niematerialny

prezent na świętaJeśli marzymy o obdarowaniu czymś naprawdę niebanalnym, zdecydujmy się na prezent niematerialny. Podarujmy bliskiej osobie przeżycia zamiast rzeczy. Efekt zaskoczenia i prawdziwej radości – murowany. Każdą kobietę, niezależnie od wieku z pewnością ucieszy podarunek w postaci dnia  spędzonego w SPA, relaksującego masażu czy pakietu zabiegów upiększających. Miłośnikowi ekstremalnych wrażeń sprezentujmy lot paralotnią lub skok ze spadochronu. Fanowi motoryzacji mocniej zabije serce, gdy okaże się , że Mikołaj podarował mu przejażdżkę legendarnym samochodem lub wyścigowym bolidem.

Prezenty wykonane samodzielnie

Nie potrzeba posiadać wyjątkowych talentów, by zrobić oryginalny prezent na święta samodzielnie. Osoba obdarowana z pewnością doceni wkład pracy i czas poświęcony na jego wykonanie. Internet pełen jest inspiracji. W zależności od umiejętności, jakimi dysponujemy, możemy własnoręcznie upiec i udekorować ciasteczka, zrobić na drutach szalik, ozdobić szkatułkę na biżuterię, ulepić aniołka z masy solnej.

źródła zdjęć: www.pinterest.com

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.