Noworoczne postanowienia cz.II

Nowy wygląd – nowe życie

Noworoczne postanowienia, jeśli będziemy je sumiennie przestrzegać  dadzą efekty już po pierwszym miesiącu. Poczujesz luz w ubraniach spowodowany spadkiem wagi i poprawą jędrności mięśni. Zapewne przyjdzie ci ochota na zminoworoczne postanowieniaanę garderoby, fryzury, stylu… I bardzo dobrze, właśnie rozpoczął się sezon wyprzedażowy, warto zastanowić się jakie ubrania kupić, by podkreślały naturalne piękno i odejmowały, a nie dodawały lat. Pokochaj spódnice i sukienki, znajdziesz je w różnych fasonach, długościach, kolorach. Tym razem zabierz do przymierzalni ciuchy inne niż zwykle, coś co do tej pory nigdy byś nie ubrała, a może jakiś żywszy kolor? Możesz się miło zaskoczyć jak fajnie wyglądasz!

Zadbam o relacje w rodzinie i pracy

Nie masz czasu dla dzieci, męża czy przyjaciółki? Odkładasz kawę na mieście w nieskończoność… Znam z autopsji. Ale małymi krokami można poprawić wszystkie relacje. Na początek zarezerwnoworoczne postanowieniauj przynajmniej 30 minut dziennie na pobycie tylko z dziećmi, bawcie się, śmiejcie, niech spokojnie opowiedzą ci jak minął ich dzień. Umów się z koleżanką, najfajniej byłoby gdybyś namówiła ją na wspólny trening. Wsparcie przyjaciół i męża pomaga w realizacji celów.

Będę oszczędzać!

Zachęcam do poczytania o ekologicznych, codziennych nawykach, które po kilku miesiącach dają już wymierne efekty. Na początek zmień żarówki na energooszczędne, robiąc codzienne pranie i zmywanie naczyń ustaw pralkę i zmywarkę na krótki program. Woreczki śniadaniowe, za które płacisz zamień na pojemnik, a kawę na wynos zamawiaj do własnego kubka termicznego. Od małego ucz dzieci oszczędzania wody i gaszenia światła, gdy go nie potrzebujemy. Zapomnij o ładowaniu telefonu przez całą noc! Od dzisiaj wyłączamy na noc i kiedy nie używamy wszystkie dekodery, ładowarki itp.

źródła zdjęć: www.pinterest.com

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.