Praca w Aegon Active

A może praca w Aegon Active…?

AEGONZgłębiając temat inwestowania, długoterminowego inwestowania połączonego z polisą na życie trafiłam tutaj. Aegon Active – grupa kapitałowa zajmująca się zabezpieczeniem przyszłości finansowej Polaków, poszukuje aktywnych ludzi do pracy! Postanowiłam wspomnieć o tym w poście, być może pomogę komuś znaleźć ciekawą pracę. Oferty pracy w Aegon Active są zróżnicowane i dają możliwość rozwoju zawodowego i pokierowania swoją ścieżką kariery wedle własnych potrzeb, od konsultanta do menedżera. Biura Aegon Active znajdują się w Warszawie oraz w Katowicach!

Jakie wymagania?

Jeśli nie wiesz czy spełniasz wymagania na pracaoferowane stanowisko, po prostu wyślij swoje CV wybierając opcję: APLIKUJ. Pochwal się w CV swoim doświadczeniem, wykształceniem, cechami charakteru niezbędnymi do budowania dobrych relacji zarówno z pracodawcą, współpracownikami i klientami. Nawet jeśli nie masz doświadczenia zawodowego, dopiero co skończyłeś swoją edukację ale nie jesteś zamknięty na nowe szkolenia i wiedzę, nie wahaj się!

A jakie warunki pracy?

Przede wszystkim przejrzysty system wynagrodzenia – stała podstawa plus dodatkowy, zmienny element wynagrodzenia. Warunki ustalane są indywidualnie i elastycznie w zależności od preferencji kandydata. Pracownicy otrzymują dostęp do systemu szkoleń, programy motywacyjne, własny tablet i niezbędne aplikacje będące narzędziem pracy. Atutem są wygodne i dobrze wyposażone biura oraz przyjazna atmosfera pracy tworzona przez młodych i pełnych energii ludzi.

źródła: www.aegonactive.pl, źródła zdjęć: www.pinterest.com,

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.