koral we wnętrzu
Wnętrza

Koral we wnętrz– kolor roku 2019

koral we wnętrzuKoral we wnętrzu?

Żywy koral – energetyczny i jednocześnie łagodny, ma zachęcać nas do aktywności, ale tej beztroskiej i wakacyjnej, jak z czasów dzieciństwa. Myślisz – to trudny kolor dla wnętrz, z czym go połączyć? Uwaga, w brew pozorom ten kolor pasuje prawie do wszystkiego. Spokojnie możesz połączyć go z bielą, z szarością i złotem. Świetnie się sprawdzi jako baza dekoracji w postaci koralowej ściany w salonie. Jeśli nie chcesz na początku tak dużej zmiany postaw na mebel w koralowym odcieniu lub modne dodatki. Zobaczysz wtedy czy ten kolor cię inspiruje. Niewątpliwie, przeglądając dekoratorskie magazyny i portale znajdziesz wiele ciekawych połączeń, zaskakujących aranżacji, ale jedno jest pewne – na pewno zapragniesz mieć coś koralowego u siebie.

Nie bez powodu właśnie teraz koral został okrzyknięty najważniejszym kolorem roku. koral we wnętrzuRozpowszechnienie koralu niesie ze sobą pewną misję – pobudzenie wyobraźni i zwrócenie uwagi na problem ochrony środowiska, w szczególności zagrożonych ekosystemów, między innymi rafy koralowej. Każdy z nas może przyczynić się do ochrony podwodnego życia i zadbania o to by cieszyć się naturalnym kolorem żywej rafy koralowej!

Koral we wnętrzu – jak wprowadzić?

Koral wzbudza w nas pozytywną energię i zarazem narzuca we wnętrzu elegancję. W otoczeniu bieli i złota rozjaśni i ociepli, z szarości wydobędzie szlachetność, nowoczesne wnętrze ożywi, a w klasyczny pokój nabierze nonszalancji i luksusu. W najnowszych kolekcjach poszukaj koralowych mebli – fotela, komody, sofy. Dekoracje w intensywnym kolorze niewątpliwie przykują wzrok – postaw na pled, poduszki, naczynia, wazon!

źródła zdjęć: www.pinterest.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.