świątczne prezenty
Czas wolny,  Hobby

Czego pragną kobiety…czyli prezent na święta dla Niej

świątczne prezentyO ile, z reguły, kobieta nie ma problemu z zakupem podarunku dla drugiej kobiety, o tyle, gdy ma zrobić to mężczyzna, zaczynają się przysłowiowe schody. Dlatego kobiety chętnie sugerują delikatnie, co konkretnie chciałyby dostać. Fajną sprawą, tak myślę,  jest poproszenie jej o napisanie listu do św. Mikołaja. Wówczas mamy sprawę, przynajmniej częściowo, rozwiązaną.  A co jeśli chcemy bliskiej kobiecie zrobić niespodziankę?

Mam dla Was Panowie, kilka niezawodnych pomysłów:

  • Dobra książka – w zależności od jej zainteresowań i upodobań, w księgarni znajdziesz z pewnością kilka ciekawych pozycji. Możesz też, zamiast konwencjonalnej, papierowej wersji, wybrać jej elektroniczną, nowoczesną siostrę (elektroniczny czytnik e-booków), wraz z przygotowaną specjalnie dla niej biblioteką. Taki gadżet umili jej dojazdy, służbowe podróże, oczekiwanie w kolejkach czy długie zimowe wieczory.świątczne prezenty
  • Biżuteria – jest doskonałym pomysłem , pod warunkiem, że znasz gust kobiety. Sklepy jubilerskie w okresie świątecznym, mają chyba największy w roku obrót. Złota lub srebrna bransoletka (możesz na wewnętrznej stronie zamówić wygrawerowany specjalnie dla niej napis) , łańcuszek z modną zawieszką, czy kolczyki z pewnością wywołają uśmiech zadowolenia na twarzy każdej sroczki;).
  • Prezent na święta czy Mikołaja w formie przeżyć, relaksu i wypoczynku. Okres okołoświąteczny to nie jest dla większości kobiet czas relaksu. Przeciwnie, jesteśmy wtedy zabiegane, zestresowane zmęczone, dodatkowo pogoda nam nie służy. Dlatego, ogromną radość sprawisz kobiecie podarunkiem w formie odpoczynku i relaksu, np. dzień luksusowym SPA, relaksacyjny masaż , czy pakiet zabiegów i masaży na twarz (warto zajrzeć tu). Jestem pewna (w 99, 99%), że absolutnie każda kobieta, będzie Ci niesamowicie za taki prezent wdzięczna.
  • Karta upominkowa. Jeśli ona uwielbia się stroić, kupować, oglądać, przymierzać,  a Ty wolisz nie ryzykować np. z nietrafieniem rozmiaru – podaruj jej możliwość, by sama wybrała swój wymarzony prezent. Gwarantuję, że będzie zadowolona. Na podobnej zasadzie możesz sprezentować jej kartę do drogerii, sklepu sportowego czy meblowego.

Powodzenia!

źródło zdjęć: www.pinterest.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.