czerwiec
Czas wolny,  Dom,  Hobby

Czerwiec dobrze zaplanowany!

Czerwiec dobrze zaplanowany!

Czerwiec jest jak przystawka przed daniem głównym jakim niewątpliwie są długo wakacje! Często bywa bardzo ciepłym miesiącem i powinniśmy maksymalnie wykorzystać wszystkie jego zalety. Co więc zaplanować na czerwiec?

Wakacje Last Minute

czerwiecCzerwiec to w biurach podróży szczyt sezonu, ale ty poszukaj ofert Last Minute, jeśli nie zarezerwowałaś już wakacji wcześniej. To świetna propozycja dla gotowych wziąć urlop w ostatniej chwili, czasem nawet dzień przed wylotem. Tego typu oferty są znakomitą szansą na spore oszczędności, ale nie możemy się nastawiać na konkretny kierunek wycieczki. Nawet presja czasu i oszczędność do 30 % nie zwalnia nas z przeczytania regulaminu ofert!!! – Nie daj się sztuczkom reklamowym.

Zaproś lato do domu!

Jeśli jeszcze nie udekorowałaś balkonu czy tarasu doniczkowymi kwiatami, koniecznie zrób to właśnie teraz, pomyśl o wygodnym leżaku i lampionach lub lampkach, które przydadzą sią na letni romantyczny wieczór!

Ważne świętczerwieca w czerwcu

1 czerwcaDzień Dziecka, 23 czerwcaDzień Ojca, zapamiętaj i zaplanuj ewentualne prezenty z okazji tych świąt, ale pamiętaj, że to Twoja obecność przy dziecku i ojcu, wspólna zabawa, rozmowa, uśmiech są niezastąpionym prezentem!

Jeśli jesteś rodzicem lub opiekunem szkolnego dziecka, z utęsknieniem czekasz też na zakończenie roku szkolnego, a drugiej strony myślisz – kolejne wydatki! Mimo wszystko bądź sprytna i przy okazji codziennych zakupów w supermarkecie poszukaj drobnych upominków, a ominie cię kupowanie czekoladek i kwiatów na ostatnią chwilę.

 źródło zdjęć: www.pinterest.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.