gotowe zasłony Praktiker
Dom

Metamorfoza okna – nowe zasłony w Praktikerze!

Najczęściej remontujemy i przeprowadzamy metamorfozy naszych mieszkań właśnie w letnich miesiącach. Pełni energii i dobrego samopoczucia chętnie dekorujemy nasze wnętrza, bo potrzebujemy zmiany i odświeżenia. Tym razem pokusiłam się o nowe zasłony do swojego saloniku.

Bywa czasem i tak, że nie mamy ani czasu ani zbyt dużo pieniędzy, aby wykonać remont i wtedy szukamy tańszych i szybkich rozwiązań. Zmiana dekoracji to najskuteczniejsza opcja. Najczęściej zaczynamy ją od okna. Wymiana firanki czy zasłonek wprowadza nowy klimat do całego pomieszczenia. Nie traćmy też czasu na szycie zasłon, po prostu kupmy gotowe (takie rozwiązanie oferuje Praktiker)! 

gotowe zasłony Praktiker

gotowe zasłony Praktiker

Dlaczego wspominam, że firany i zasłony w Praktiterze są godne polecenia? Osobiście je przetestowałam 🙂 Możecie tez wybrać się do innych sklepów, np. Leroy Merlin czy Castoramy. Sama mam najbliżej Praktiker i stąd też zapadła decyzja o szybkich zakupach!

gotowe zasłony Praktiker

Taki sam gadżet jak tutaj niżej kupiłam do mojej łazienki – zasłony prysznicowe w Praktikerze wzięłam przy okazji kupowania firanek do dziecięcego pokoju.

gotowe zasłony Praktiker

Skorzystanie z opcji zakupu gotowych zasłon zaoszczędzi pieniądze i to co najcenniejsze – czas. A jak Wy tanio i szybko odświeżacie i dekorujecie swoje mieszkania? Pochwalcie się pomysłami w komentarzach!

Źródło zdjęć: www.praktiker.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.