modne mieszkanie
Dom

Modne mieszkanie – jak je urządzić! cz.I

Modne mieszkanie – jak je urządzić!

Masz ochotę na zmianę wystroju wnętrz, kusi cię remont albo jakaś totalna zmiana otoczenia w sypialni! Zobacz jak małymi krokami przy niewielkim budżecie, a przy zastosowaniu kilku trików można całkowicie odmienić wnętrze i stworzyć modne mieszkanie! I obiecuję, wiertarka ani młot nie będzie potrzebny!

modne mieszkanieOtwierasz drzwi mieszkania i widzisz co? Stertę powieszonych na wieszaku płaszczy, a idąc potykasz się o parę sportowych butów o niecodziennym zapachu…. mmhhh. Przedpokój to zaproszenie do twojego wnętrza – dosłownie, dlatego witać powinien przede wszystkim zapach, świeży, wiosenny, pochodzący najlepiej ze świeżych kwiatów ustawionych w salonie. Czysta podłoga i jak najmniej rzeczy. Obowiązkowe jest natomiast lustro i dobre oświetlenie. Jeśli chcesz nadać świeżości i nowoczesności temu wnętrzu postaw na modne plakatu i grafiki. Wystarczą dosłownie jedna lub dwie i już ściany będą przytulniejsze! Ogranicz liczbę butów i kurtek wiszących przy drzwiach, wszystkie zbędne pochowaj do szafy. W wolnym kącie postaw kosz z naturalnego materiału, możesz do niego włożyć parasole, kapcie, itp.

Teraz zajmiemy się kuchnią. Modne mieszkanie to modna kuchnia! Najczęstszy błąd przy dekoracji – zbyt duża ilość narzędzi i naczyń poukładana na blatach. Chowamy, chowamy i jeszcze raz chowamy to co zbędne. Butla oleju nie jest elementem ozdobnym! Postaw raczej na elegancki czajnik, kilka drewnianych narzędzi i kolorową ścierkę! Parapet ozdobi skrzynka z ziołami – wiosna w kuchni w pełni!

modne mieszkanie

musi być po prostu czysta, podobnie jak w przedpokoju, w nieoczywistym miejscu ułóż kosz z wikliny lub sznurka na kilka podstawowych drobiazgów, gazetę. Wszystkie zbędne plastikowe butelki z szamponem schowaj do szafki. Na półce umieść zapachową świecę, na podłodze dywanik z juty (świetne połączenie z wiklinowym koszem), a na wieszaku rozwieś kolorowy ręcznik, z motywem kwiatów lub ptaków!

modne mieszkanie

źródła zdjęć: www.pinterest.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.