plakat skandynawski
Czas wolny,  Dom

Polowanie na plakaty

plakat skandynawskiUrządziliśmy już swoje cztery kąty, ale czegoś brakuje na ścianach. Nie wiesz czy zamontować kolejne półki, może powiesić galerię zdjęć czy tylko obraz. Podpowiadamy – hitem są plakaty! Grafiki różnego rodzaju, stylu i przekazu znajdziesz na MyBaze. Możesz je wieszać sauté lub oprawić w cienkie ramki.

Temat przewodni
Plakat to doskonały sposób na zaprezentowanie swoich pasji. W przyszłości stanie się niejednokrotnie pretekstem do rozmów z naszymi gośćmi. Lubisz stare, czarno-białe filmy, poszukaj plakatów odzwierciedlających twój filmowy gust. Muzyka gra ci w duszy – instrumenty, słowa piosenki, portrety idoli to tylko kilka pomysłów. Daj się ponieść fantazji!

Odpowiednio dobrany
Dobra dekoracja ścienna potrafi dopełnić aranżację całego pokoju, dlatego do barwnego salonu grafika powinna być minimalistyczna, np. z typografią. I odwrotnie – w stonowanym pokoju wieszamy dla kontrastu wyraziste obrazki.

Plakaty retro – na przykład te nawiązujące do czasów PRL – będą genialne w połączeniu z meblami po dziadkach. Od kilku lat niezmiennie króluje plakat typograficzny, który odpowiednią treścią nada wnętrzu charakter. Twoje mieszkanie jest urządzone w stylu prowansalskim? Zdecyduj się na ozdobne dekoracyjne litery, natomiast w stylu nowoczesnym i vintage sprawdzą się proste fonty. I jeszcze jedno, jeden duży plakat wieszamy na środku ściany, zawsze na linii oczu. Jeśli plakat jest metalowy lub oprawiony, wcale nie musi wisieć. Duży możemy oprzeć na podłodze, mniejsze na półce lub komodzie.

plakat friends
plakat friends
plakat pstryk
plakat pstryk

źródła zdjęć: www.mybaze.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.