prywatne ubezpieczenia zdrowotne
Zdrowie

Prywatne ubezpieczenia zdrowotne i inne

Po co nam ubezpieczenia?

prywatne ubezpieczenia zdrowotneŻycie stawia przed nami wile niespodziewanych zdarzeń i sytuacji, na które często nie jesteśmy gotowi, ani psychicznie, ani finansowo. Niespodziewana choroba, wypadek czy kradzież – dotyka nas niespodziewanie i zawsze pozostawia jakieś skutki. Czy warto się zatem ubezpieczać i na czym ubezpieczenie polega? To właśnie polisa ubezpieczeniowa powinna ochronić nas przed niechcianymi skutkami zdarzeń losowych. Ubezpieczenie zapewnia nam przede wszystkim pomoc finansową, czyli odszkodowanie za poniesione straty, poczucie bezpieczeństwa i zabezpieczenie również dla członków rodziny. Dzięki większej świadomości wśród ludzi, wykupienie polisy to wyraz naszej dojrzałości i odpowiedzialności za siebie i rodzinę.prywatne ubezpieczenia zdrowotne

Prywatne ubezpieczenia zdrowotne – potrzebne czy nie?

Prywatne polisy zdrowotne są płatnym dopełnieniem ubezpieczenia zdrowotnego, które gwarantuje nam NFZ. Mimo iż wiążą się z dodatkowymi kosztami widoczny jest wyraźny wzrost nie tylko zainteresowania tego typu ubezpieczeniem, ale także już realny wzrost wykupionych polis. Dlaczego prywatne ubezpieczenia zdrowotne zyskują coraz większą liczbę zwolenników:

  • brak konieczności skierowania do specjalisty
  • krótszy czas oczekiwania na wizytę
  • dogodniejsze godziny przyjęć (nawet do 21:00)
  • daje większy komfort
  • możliwość wykonania nowoczesnych badań

Warto pamiętać, że prywatne ubezpieczenie zdrowotne jest dopełnieniem a nie zastępnikiem ubezpieczenia NFZ, gdy dochodzi do wypadku lub sytuacji konieczności ratowania naszego życia jesteśmy kierowani do szpitala publicznego.

źródła zdjęć: www.pinterest.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.