wyprzedaż
Czas wolny,  Moda

SALE! SALE! – wyprzedaż….

No i zaczęło się! Doczekaliśmy szczęśliwie zimowej wyprzedaży. Niewątpliwie należy z nich korzystać. Ale jak robić to z głową i nie dać się zwariować?

  • Przejrzyj szafę, zrób listę, ustal budżet – jeśli brakuje Ci rzeczy typu basic, to doskonała okazja by nabyć w atrakcyjnej cenie niezbędną w każdej kobiecej szafie małą czarną, białą koszulę czy dobrze dopasowane dżinsy. Postawyprzedażw na ponadczasową klasykę i wysoką jakość.
  • Wyprzedaż to doskonała okazja by zaopatrzyć w ubrania swoje pociechy. Zakup ciepłej kurtki, bluz, spodni czy butów to i tak nieunikniona inwestycja, a czy nie będzie miło, jeśli przy okazji zapłacimy kilkadziesiąt procent mniej.
  • Kupuj w Internecie. Praktycznie wszystkie popularne sieciówki oferują zakupy online. wyprzedażJeśli masz upatrzony ( a najlepiej przymierzony) wcześniej w sklepie stacjonarnym model, a na dodatek jest dostępny w sklepie internetowym – jesteś szczęściarą, teraz tylko klik i rzecz jest Twoja. Niektóre sklepy sprowadzają zamówiony online towar do wybranego salonu. Dzięki czemu przed zakupem możesz przymierzyć. Pamiętaj również o tym, że każdy zakup przez Internet, możesz zwrócić bez konsekwencji – to gwarantuje Ci prawo.
  • Komfort kupowania. Zadbaj o swoje samopoczucie podczas wyprzedażowego szału. Wygodne buty, kurtka pozostawiona w szatni – i od razu łatwiej biegać między półkami i wieszakami. Męża, dzieci – zostaw w domu. Na zakupy nie zabieraj też koleżanki, bo jak mówią badania, istnieje ryzyko, że wydasz więcej i kupisz rzeczy których nie planowałaś. Zawsze pytaj o możliwość zwrotu. Gdy rzecz, którą kupujesz posiada widoczne w momencie zakupu wady, jest pobrudzona lub nie posiada metki – poinformuj o tym sprzedawcę, który zanotuje stosowną informację na paragonie.
  • Nie rozmieniaj się na drobne. Może zamiast z wielu wyjątkowych okazji, warto rozważyć zakup jednej lub dwóch rzeczy, którymi będziesz cieszyć się przez lata. Skórzana torebka, czy kozaki – w końcu kiedy będzie Cię na nie stać, jeśli nie podczas wyprzedaży.

źródła zdjęć: www.pinterest.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.