metamorfoza wnętrza
Dom

Szybka metamorfoza wnętrza

metamorfoza wnętrzaSzybka metamorfoza wnętrza

Tak jak nasza szafa potrzebuje odświeżenia i zakup kilka modnych dodatków, tak i nasze mieszkanie, pokój dom, wnętrze potrzebuje zmiany. Przeważnie przeszkodą w odnowie przestrzeni stanowią koszty i brak czasu, dlatego inspirują nas szybka metamorfoza wnętrza, a w szczególności takie, które trwają krótko, są efektowne i nie powodują znacznego uszczuplenia portfela. Więc jak o zrobisz tanio i szybko?

Przede wszystkim, jeśli chcesz zmiany we wnętrzu, na początek przyjrzyj się przestrzeni i dodatkom:

  • Po pierwsze uporządkuj wnętrze, wszystkie rzeczy leżące na wierchu i zagracające pokój pochowaj na swoje miejsce, gazety poukładaj, a te nieaktualne i przeczytane wyrzuć, dekoracje pozostałe jeszcze po bożym narodzeniu schowaj na następny rok, pozostaw tylko naprawdę niezbędne przedmiotymetamorfoza wnętrza
  • Wymień zasłony na jasny kolor lub … w ogóle ich nie zawieszaj, wpuść więcej światła, a wolny parapet udekoruj świeżymi kwiatami w wazonie, najlepiej dużym i szklanym! Prawda, że od razu jaśniej i przestrzenniej?
  • Na kanapie poukładaj poduchy, co najmniej kilka w różnych kolorach i fasonach – to sprawdzony sposób na odmianę nudnej kanapy, dodanie koloru we wnętrzu i stworzenie przytulnej atmosfery! Kolory poduszek dopasuj do pory roku, tak jak lubisz, świetnie wyglądają te w malowane ptaki czy kwiaty – namiastka ogrodu w pokoju!
  • Co wisi na ścianach? Zdjęcia, które już nie kojarzą ci się pozytywnie? A może nudny obraz lub grafika, niemodny zegar? Postaw na lustra, kwietnik i designerski zegar!
  • Styl dodatków dopasuj do wystroju, świetnie sprawdzi się lustro w kształcie koła. Kilka roślin w modnych doniczkach i nowe wnętrze gotowe!

źródła zdjęć: www.pinterest.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.